ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында Татарстан Республикасының Яшел Үзән һәм Буа муниципаль районнарының территориаль планлаштыру документларын эшләү һәм килештерү сораулары каралды

2019 елның 5 декабре, пәнҗешәмбе

ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында Татарстан Республикасы муниципаль районнарының территориаль планлаштыру документларын эшләү һәм килештерү буенча эш дәвам итә. Бүген ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында министр урынбасары вазифаларын башкаручы Таһир Хөснетдинов рәислегендә ТР Яшел Үзән һәм Буа муниципаль районнары вәкилләре белән киңәшмә үтте. Киңәшмәләрдә югарыда күрсәтелгән муниципаль районнарның территориаль планлаштыру документларын эшләү һәм килештерү сораулары каралды.

Татарстан Республикасы Зеленодольск муниципаль районының генераль планын эшләү мәсьәләсе буенча киңәшмә

Татарстан Республикасы Буа муниципаль районының генераль планын эшләү мәсьәләсе буенча киңәшмә

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: