сентябрь, 2017 ел
дүшәмбе

В Минземимуществе РТ проведено  совещание по вопросу строительства путепровода через железную дорогу на 758 км станции Зеленый Дол в г.Зеленодольске с участием представителей Исполнительного комитета Зеленодольского муниципального района, ГКУ «Главтатдортранс», ООО «Башнефть-Розница».

В ходе данного совещания были рассмотрены вопросы изъятия земельного участка 16:49:011002:8 площадью 0,26 га, находящегося в собственности  ООО «Башнефть-Розница».

Узган шимбә көнне  Казан шәһәренең Үзәк  стадионы янында Бөтенроссия йөгереш көне “Милләтләр кроссы – 2017” узды. Спорт чарасында барысы 20 меңнән артык шәһәрле – спортсменнар, мәктәп укучылары, студентлар, оешма, ведомство һәм министрлык хезмәткәрләре катнашты.

Бөтенроссия спорт чарасында ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы хезмәткәрләре дә актив катнаштылар.

Гаилә, сәламәтлек һәм спорт бәйрәменә әйләнгән бу чарада министрлык хезмәткәрләренең балалары, структур подразделениеләре һәм ведомство карамагындагы учреждениеләре белгечләре һәм җитәкчеләре килде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: