ТР Бәяләүчеләр союзы идарәчелеге утырышы нәтиҗәләре

2020 елның 4 декабре, җомга

ТР Бәяләүчеләр союзы идарәчелеге утырышында Партнерлыкның күзәтчелек советы структурасына үзгәрешләр кертелде. Алдан килешү буенча, Күзәтү советы составына түбәндәге кандидатураларны расларга:

- Нотфуллин Рамил Рәшит улы, «АК БАРС» БАНК ГАҖ залогларга экспертиза бүлеге башлыгы;

- Титова Елена Юрьевна, "СБЕРБАНК" ГАҖнең 2 нче региональ залог экспертизасы үзәге җитәкчесе .

Банклар белән, аерым алганда, бәяләүнең цифрлы трансформациясен үстерү, кадрлар әзерләү, өстенлекле республика проектларын залог белән тәэмин итү буенча хезмәттәшлек Берлек эшчәнлекнең төп юнәлешләреннән берсе буларак күрә.

Шулай ук утырышта «бәяләү» җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте «Татарстан Республикасы Бәяләүчеләр союзы " Коммерциясез Партнерлыгы әгъзаларына кабул итү турында Карар кабул ителде. Консалтинг. Аудит.» ОГРН 1061831041260).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: