Адыгея Республикасының мөлкәт мөнәсәбәтләре комитеты Адыгея Республикасы дәүләт милкенең электрон формасында сату турында хәбәр итә

2020 елның 7 июле, сишәмбе

Адыгея Республикасының мөлкәт мөнәсәбәтләре комитеты (Алга таба – Комитет) Адыгея Республикасы дәүләт милкенең бәясе турында тәкъдимнәр тапшыруның ачык формасы булган электрон формада аукционда сату турында хәбәр итә.

Аукционда катнашу өчен гаризалар 2020 елның 23 июне көне 09.00 сәгатьтән  2020 елның 20 июле көне 18 сәгатькә кадәр кабул ителә.

Сатуга куелган мөлкәт һәм аукцион үткәрү тәртибе турында тулырак мәгълүмат Россия Федерациясе torgi.gov.ru рәсми сайтында, электрон формада урнаштырылган хәбәрнамәнең номеры 180620/0211570/02, www.adygheya.ru Адыгея Республикасы дәүләт хакимияте башкарма органнарының рәсми сайтында, шулай ук Татарстан Республикасы Дәүләт Советының мөлкәт мөнәсәбәтләре комитетының  instagram.com/komimra социаль челтәр аккаунтында.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: