Лариса Швецова Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең Электрон мактау тактасына кертелде

2021 елның 9 апреле, җомга

Электрон мактау тактасы турындагы Нигезләмә нигезендә, 2021 елда Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең Электрон мактау тактасына кертү өчен 15 дәүләт граждан хезмәткәре билгеләнде. Карар кандидатларның формалаштырылган рейтингын исәпкә алып кабул ителде.

Кандидатлар рейтингы дәүләт хезмәткәрләренең һөнәри һәм шәхси сыйфатларын бәяләүнең расланган Методикасы буенча формалаштырылды. Электрон мактау тактасын булдыруның төп максаты-Татарстан Республикасы дәүләт хезмәтенең абруен күтәрү һәм республика дәүләт хезмәткәрләренең һөнәри хезмәт эшчәнлегендәге казанышларын җәмәгатьчелек тарафыннан тану.

ТР җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы коллективы бәяләү бүлеге башлыгы Лариса Швецованы һәм Электрон мактау тактасына кертелгән барлык ТР Дәүләт гражданлык хезмәткәрләрен  чын күңелдән тәбрик итә һәм киләчәктә дә уңышлар тели.

Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең Электрон мактау тактасы «Татарстан Республикасы рәсми порталы» ДМС составына керүче «дәүләт граждан һәм муниципаль хезмәт» сайтында урнаштырылган http://gossluzhba.tatarstan.ru/doska-pocheta.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: